Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

„Aukštagirio aide” parduodami vokiečių aviganių šuniukai – stiprūs ir sveiki būsimi čempionai su visais kilmės dokumentais. Kaskart turėdami naują vokiečių aviganių vadą, šuniukus parduodame. Jei norite užsiauginti ištikimą, puikaus charakterio keturkojį draugą, susisiekite su mumis dėl galimybės įsigyti vokiečių aviganių šuniukus.

2023 metų kovo 14 d. veislyne Aukštagirio Aidas gimė vokiečių aviganių šuniukų vada. Vadoje gimė 4 patinėliai ir 1 kalytė. Šuniukų tėvai: daugkartinis specializuotų parodų nugalėtojas, Vokietijoje gyvenantis patinas SG1 LG, V1 LG Orlando Aukštagirio Aidas ir kalytė Bekita Aukštagirio Aidas.

2023 metų balandžio mėn. 27 d. veislyne Aukštagirio Aidas gimė nauja vokiečių aviganių šuniukų vada. Vadoje gimė 1 patinėlis ir 3 kalytės. Šuniukų tėvai: 2021 metų BSZS vicečempionas SG2, V7 BSZS Promo vom Osterberger Land ir Pabaltijo čempionė SG1, V Xari vom Turkenkopf.

2023 metų gegužės 7 d. veislyno kalytė Lexie Aukštagirio Aidas Vokietijoje buvo sukergta su 2022 metų BSZS pereinamosios klasės nugalėtoju (pasaulio čempionu) SG1, V1 Bazooka de Casa Celta.

» Visos veislyno „Aukštagirio aidas” vados

„Aukštagirio aidas” – aukščiausios kokybės namai vokiečių aviganiams. Geriausi vokiečių aviganių veislynai išsiskiria erdviais, specialiai šunims pritaikytais privačiais sklypais vaizdingame sklypų masyve, čia šunys turi galimybę mėgautis laisve (nėra uždaryti ankštuose voljeruose) bei yra maitinami ypač kokybišku, aukščiausius standartus atitinkančiu maistu. Vokiečių aviganių veislynai privalo būti registruoti Lietuvos Kinologų Draugijoje, jie yra nuolat prižiūrimi valstybinių higienos ir veterinarijos įstaigų, čia laikomasi griežtai nustatytų šunų laikymo bei veisimo taisyklių. Geriausias vokiečių aviganių veislynas privalo būti orientuotas į šunų ugdymą – nuo mažų dienų vokiečių aviganiai socializuojami ir dresuojami savo srities profesionalų.

» Veislyne „Aukštagirio aidas” kontaktai

Kilmingi „Aukštagirio aido“ parduodami vokiečių aviganių šuniukai – dažni dalyviai vokiečių aviganių parodose. Jie jau daugybę metų garsėja tuo, kad aukščiausiais įvertinimais išlaiko dresūros bei veislinės apžiūros egzaminus ir pasižymi puikiu pasirodymu vokiečių aviganių varžybose. „Aukštagirio aido“ veislyno vokiečių aviganiai yra ne tik tituluoti Lietuvos čempionai – jie taip pat yra daugkartiniai specializuotų prestižinių parodų nugalėtojai Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.