Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

„Aukštagirio aide” parduodami vokiečių aviganių šuniukai – stiprūs ir sveiki būsimi čempionai su visais kilmės dokumentais. Kaskart turėdami naują vokiečių aviganių vadą, šuniukus parduodame. Jei norite užsiauginti ištikimą, puikaus charakterio keturkojį draugą, susisiekite su mumis dėl galimybės įsigyti vokiečių aviganių šuniukus.

2021 m.liepos mėn. 5 d. veislyne Aukštagirio Aidas gimė nauja vokiečių aviganių šuniukų vada. Vadoje gimė 6 patinėliai ir 7 kalytės. Ši vada yra veislynui ypatinga. Veislyno kalytė Bekita Aukštagirio Aidas sukergta su veislyne išveistu patinu – Kong Aukštagirio Aidas, daugkartiniu parodų nugalėtoju ir prizininku Vokietijoje.

2021 metų rugpjūčio mėn. 24 d. veislyne Aukštagirio Aidas gime nauja vokiečių aviganių šuniukų vada. Veislyno kalytė Lexie Aukštagirio Aidas buvo sukergta su patinu Vokietijoje Digger von Edelweiss. Vadoje gime 2 patineliai ir 3 kalytes .

2021 m. rugsejo pabaigoje veislyne laukiama nauja vokieciu aviganiu suniuku vada. Veislyno kalytė Dali Aukštagirio Aidas buvo sukergtos Vokietijoje su veislyne išveistu ypatingo grožio patinu Kong Aukštagirio Aidas.

2021 m. rugsejo men. 1 d. veislyno kalyte Xari vom Turkenkopf Vokietijoje buvo sukergta su patinu Mohit Primo Mio Grande (Mars vom Aurelius, Zorro vom La,Mirage Saabat vom Aurelius).

2021 metais su elitiniais patinais Vokietijoje planuojamos kergti veislyno Aukštagirio Aidas kalytės: Georgia Aukštagirio Aidas, Xari vom Turkenkopf, Iwa Aukstagirio Aidas.

» Visos veislyno „Aukštagirio aidas” vados

„Aukštagirio aidas” – aukščiausios kokybės namai vokiečių aviganiams. Geriausi vokiečių aviganių veislynai išsiskiria erdviais, specialiai šunims pritaikytais privačiais sklypais vaizdingame sklypų masyve, čia šunys turi galimybę mėgautis laisve (nėra uždaryti ankštuose voljeruose) bei yra maitinami ypač kokybišku, aukščiausius standartus atitinkančiu maistu. Vokiečių aviganių veislynai privalo būti registruoti Lietuvos Kinologų Draugijoje, jie yra nuolat prižiūrimi valstybinių higienos ir veterinarijos įstaigų, čia laikomasi griežtai nustatytų šunų laikymo bei veisimo taisyklių. Geriausias vokiečių aviganių veislynas privalo būti orientuotas į šunų ugdymą – nuo mažų dienų vokiečių aviganiai socializuojami ir dresuojami savo srities profesionalų.

» Veislyne „Aukštagirio aidas” kontaktai

Kilmingi „Aukštagirio aido“ parduodami vokiečių aviganių šuniukai – dažni dalyviai vokiečių aviganių parodose. Jie jau daugybę metų garsėja tuo, kad aukščiausiais įvertinimais išlaiko dresūros bei veislinės apžiūros egzaminus ir pasižymi puikiu pasirodymu vokiečių aviganių varžybose. „Aukštagirio aido“ veislyno vokiečių aviganiai yra ne tik tituluoti Lietuvos čempionai – jie taip pat yra daugkartiniai specializuotų prestižinių parodų nugalėtojai Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.